Ceresit CE 40 TOFFI (44) 2KG
od672RSD
Proizvod pronađen u 5 prodavnica
Ponuda i cene za Ceresit CE 40 TOFFI (44) 2KG
- Poseti prodavnicu672RSD
Poseti prodavnicu672RSD - Poseti prodavnicu710RSD
Poseti prodavnicu710RSD - Poseti prodavnicu833 RSD750RSD
Poseti prodavnicu833 RSD750RSD - Poseti prodavnicu799RSD400 RSD/kg × 2 kg
Poseti prodavnicu799RSD400 RSD/kg × 2 kg - Poseti prodavnicu900RSD450 RSD/kg × 2 kg
Poseti prodavnicu900RSD450 RSD/kg × 2 kg
Karakteristike i tehnički podaci
- Boja
- Braon
- Serija
- Ceresit CE 40
- Lepak pakovanje
- 2 kg
Opis
Nema opisa za ovaj proizvod.